facebook
Bartoszewicz & Garczarek Konsorcjum Kancelarii Radców Prawnych
Menu Mobilne
Małgorzata Bartoszewicz: 795 773 100, Ewa Garczarek: 501 712 521, ul. Śrutowa 6/8, II piętro, (Budynek Centreville) 50-256 Wrocław

O kancelarii

BARTOSZEWICZ & GARCZAREK KONSORCJUM KANCELARII RADCÓW PRAWNYCH

Konsorcjum Kancelarii Radców Prawnych oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Świadczymy kompleksową pomoc prawną w bardzo szerokim zakresie. Specjalizujemy się w sporach sądowych.

Nasze Kancelarie specjalizują się w zagadnieniach z następujących obszarów: doradztwo w sprawach cywilnych, spadkowych oraz z zakresu prawa rodzinnego, pomoc w rozwiązywaniu sporów przed sądami, doradztwo w sprawach dotyczących upadłości konsumentów i upadłości przedsiębiorców oraz wiele innych.

Stale współpracujemy z innymi firmami doradczymi (m.in. doradcą podatkowym), co pozwala nam świadczyć usługi również w innych dziedzinach prawa. Jako Kancelaria  gwarantujemy profesjonalne, rzetelne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Niezależnie od tego czy jest to jednorazowa porada prawna, czy też stała współpraca, dokładamy wszelkich starań w celu rozwiązania Państwa problemów. Mamy nadzieję, że informacje zawarte na niniejszej stronie przybliżą Państwu specyfikę naszej działalności i dadzą obraz kompetencji naszych radców prawnych.